Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUÁLNĚ

Někde to jde...

,,Filip Jicha v Polsku"

Ve středu 17.listopadu 2010 na tiskové konferenci, potvrdil šéf polského klubu Wisla Plock, že v létě na turnaji, pořádaným tímto klubem, uvidí fanoušci házené slavný THV Kiel v čele s Filipem Jíchou.

A to je jen minimální část projektu “Handball Friends in United Europe". Dalšími kroky tohoto projektu budou společné treninky hráčů Wisly a Německého velkoklubu, spolupráce trenérů, manažerů a lékařů obou celků.

Je také velice pravděbodobné, že některý z hráčů THV Kiel, který je teprve v hledáčku tohoto klubu, nebo se nemůže prosadit do kádru A mužstva, se objeví na hostování v Plocku.

Podpis smlouvy mezi THV Kiel a klubem Wisla Plock je opravdu skvělý nápad pro propagaci házené v Polsku, a jak prohlásil manažer klubu z Plocka pan Miszczynski, skvělá možnost jak se učit od nejlepších. Tiskovky se zúčastnil i manažer německého klubu Uli Derad.

zdroj:tz-online.de

Je jen velká škoda, že takové nápady u nás ( ani v ČSH ani mezi manažery předních klubů ) nikdo nemá..........přitom lídr mužstva THV Kiel a nejužitečnější hráč Bundesligy  není z Polska..........

 

Příspěvky

Házenkářky nafotily odvážný kalendář

10. 11. 2010

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 23834
Měsíc: 120
Den: 6